Hakkımızda Web Tasarım Web Dizayn Web Tasarım Hizmetlerimiz Web Tasarım Web Design Internet Sitesi Tasarim Web Dizayn web tasarım web dizayn web design internet sitesi tasarımı İletişim Web Tasarım Internet Sitesi Kurma Web Dizayn Anasayfa
       
   
Doktorweb nedir ?
İçeriğinde neler bulunmaktadır?
Kataloğunuza sitenizden ulaşabilir miyim?
Ekstra eklemeler yapabilir miyim?
Nasıl sipariş verebilirim?
Ödemeyi nasıl yapabilirim?
Yıllık ödeme yapmam gerekiyor mu?
   
Doktorweb nedir ?
Doktorweb yalnızca doktorlara yönelik hazırlanmış bir web sitesi paketidir. Normal koşullarda doktorweb kampanya fiyatının 3-4 katına yaptırabileceğiniz bir internet sitesini daha ekonomik bir fiyata sahip olacağınız, Türkiyede bu alandaki tek uygulamadır. Doktorlar için özel oluşturulmuş hazır website kataloğundan dilediğiniz tasarımı seçip, kişisel ve mesleki bilgilerinizi bize göndererek, kolay, ekonomik ve profesyonel bir web sayfası sahibi olabilirsiniz. Sağlık haberleri ve sıkça sorulan sorular bölümünün dinamik yapısıyla size verdiğimiz kullanıcı adı ve parolasıyla sisteme girip, sağlık haberleri ve sıkça sorulan sorular bilgilerinizi kendiniz değiştirebilirsiniz.
İçeriğinde neler bulunmaktadır?
1 yıllık 30 mb hosting
Sınırsız bant genişliği
1 yıllık  www.isminiz.com alan adı tescili (Örn: www.drkemaltunca.com) *
3 adet 250 mb isim@isminiz.com, pop 3 e-mail, webmail desteği (Örn: bilgi@drkemaltunca.com)
1 adet mail yönlendirme (bkz. Sıkça Sorulan Sorular)
1 anasayfa tasarımı **
4 adet alt sayfa tasarımı
1 adet kişisel resim (özgeçmiş sayfası için, tarafımızdan çekilecek), maksimum 8 adet branşınızla ilgili resim
İletişim formu ***
Dinamik Haber Yönetimi  ****
Dinamik Sıkça Sorulan Sorular Yönetimi
Popüler arama motorlarına kayıt*****

Herşey Dahil Paket Fiyatı :  350 YTL


AÇIKLAMALAR

* Alan adı tescilinde, müşterilerimiz (net,org uzantılı popüler alan adlarını da tercih edebilir). Ayrıca dileyen müşterilerimiz Türk Tabibler Birliğinin desteğiyle sağlanan , dr.tr uzantılı bir isim de alabilir

** Anasayfa katalogdan seçilecektir, anasayfadaki resimler alanınıza uygun resimlerle değiştirilebilir. Bir sayfa en fazla 1024*768 boyutlarındadır. Tüm sayfalardaki resim sayısı 8 adetle sınırlanmıştır. Ekstra sayfa ve resimler ücretlendirilmektedir.

*** İletişim formu sayesinde hastalarınızın yolladığı mesaj ve sorular size mail olarak gönderilir.

**** Dinamik haber yönetimiyle siteniz sürekli güncel kalır, alanınızda olan gelişmeleri anında internet sitenizde kolayca yayınlayabilirsiniz, dinamik sıkça sorulan sorular yönetiminde de hastalarınızdan size gelen soruları sitenize ekleyerek, kullanıcıların sitenizi sürekli ziyaret etmesini sağlayabilirsiniz. Bu iki yönetimde hiç bir web tasarım bilgisi gerektirmeden, hiç bir ücret ödemeden kendiniz yapabilmektesiniz.

***** Dünya üzerinde popüler arama motorlarına (Google ve Yahoo dahil) kaydınız, bize  vereceğiniz 20 anahtar kelimeye göre yapılır. (Örn. Kadın doğum uzmanı bir doktor; jinekolog, kadın hastalıkları, ultrasonografi vs gibi anahtar kelimelerle  arama motoruna kayıt olursa, bu kelimelerden arandığında listede çıkar).Not: Google arama motoru çok yoğun başvuru aldığından kısa sürede listede çıkamayabilirsiniz. Yahoo, Google'a göre daha kısa sürede kayıt işlemini tamamlamaktadır.
Ekstra eklemeler yapabilir miyim?
Evet yapabilirsiniz, bu fiyatlarımız da doktorlarımıza özel olarak hazırlandı.
Ekstra sayfa ekleme sayfa başına 30 YTL'dir.
Yayın tarama, yayın başına 30 YTL'dir.
Ekstra mail yıllık 30 YTL'dir.
Mail listesi uygulaması 90 YTL'dir.
Nasıl sipariş verebilirim ?
İstanbul içinde gsm telefonlarımızdan veya doktorweb@indexmedya.com mailimizi kullanarak bizimle irtibat kurabilirsiniz. Sizi müsait bir gününüzde ziyaret edip DOKTORWEB paketimizin sunumunu yapıyoruz. Projemizi uygun bulursanız , hemen çalışmaya başlıyoruz.Ön ödemeyi elden veya banka hesabımıza havale gönderdiğiniz anda  www.isminiz.com ve isminiz@isminiz.com mailleriniz aktif hale getirilerek mail kullanımına başlıyorsunuz. Bundan sonraki süreçte website donelerinizi en geç 1 ay içerisinde bize yollamanız gerekmektedir. İstanbul dışındaki müşterilerimiz ile olan görüşmelerimiz telefonlarımız ve internet üzerinden sağlanmaktadır. Websitesi donelerinizi e-mail veya kargo ile bize yollayabilirsiniz.
Ödeme ve diğer bilgiler
Karşılıklı görüşme sonrası siparişiniz alındıktan sonra ücretin yarısı olan 175 YTL'yi elden veya hesabımıza havale göndererek ödeyebilirsiniz. Bu ödemeden sonra alan adınız isminize tescil edilir  ve e-maliniz 2 gün içinde açılır. Web site donelerinizi (resim, broşür, bilgi) bize gönderdikten en geç bir hafta sonra web siteniz yayınlanmaya başlar. Web siteniz yayınlanmaya başladıktan sonra kalan 175 YTL'yi 3 iş günü içinde ödemeniz gerekmektedir.

 

 
       
E-mail:   doktorweb@indexmedya.com
 
     
 
     
       

5n1k - Beş N Bir K - Forum Portal Blog